top of page

Oleje & Konzultace

Zajímá vás svět esenciálních olejů a chcete se o nich dozvědět více? Nebo potřebujete posunout svou životní situaci, zapracovat na svém zdraví nebo se víc ponořit do hlubšího vnímání sebe sama?
 

Pokud hledáte cestu, jak si pomoci, naše dílna je stvořená přímo pro vás. Budete moci pracovat s více jak 150 esenciálními oleji terapeutické kvality, které podporují harmonii a pomáhají najít cestu tam, kde ji třeba hůře hledáte sami.

 

Zastavte se na chvíli a zarezervujte si čas stvořený jen pro vás. V prostředí naší dílny pak sami zjistíte, kam vás vaše vnitřní moudrost zavede. Věříme, že vám dokážeme pomoci tím nejharmoničtějším způsobem.

 

Budeme se na vás těšit v naší dílně, ať na pár minut nebo podle vaší potřeby. Pokud jste ale z daleka nebo máte raději komunikaci po telefonu, rádi se s vámi spojíme a vaši směs na míru vám poté pošleme.

Ať je to cokoli, naše dílna je otevřená vám a vašim dětem a my se těšíme na společně strávený čas. 

Oleje, které mícháme, jsou například na psychiku (v našem slangu ‚posouváky‘), bolesti hlavy či migrény, anti-depresivní, na posílení imunity, relaxaci, desinfekce, repelenty, povzbuzující směsi, na spánek, na PMS, na podporu pozornosti, svaly a šlachy, na lymfu, ledviny nebo jen tak pro radost. Vše můžete použít buď přímo na tělo, inhalovat či kapat do difuzéru.

Cena konzultace
15 min

500 korun

 

Tato konzultace je vhodná ve chvíli, kdy znáte své téma
a
chcete jej posunout dál.

30 min

1000 korun

 

Pokud máte téma, které nechcete probírat do příliš velké hloubky nebo si chcete přijít namíchat oleje na různé věci (například osobní lékárničku nebo na konkrétní neduhu).

60 min

2000 korun

 

Pokud na sobě nebo konkrétním tématu chcete pracovat do hloubky, je toto forma terapie, která je pro vás nejvhodnější. Výsledkem společného času bývá vizualizace a esenciální olej vytvořený přímo pro Vás. Ten podpoří směr vycházející z našeho povídání, ať je potřeba zapracovat na mysli nebo zdraví.

bottom of page